Sedmi gostujući poraz Slavije u ovoj sezoni upisan je u Janji. Ekipa Podrinja se hvatala za slamku spasa u borbi za opstanak, naš tim očigledno otišao sa manjkom motiva. Krajnji rezultat ipak neprijatan.

FK Podrinje – FK Slavija 3:1 (1:0)

Domaći su poveli pet minuta prije kraja prvog poluvremena golom Stevanovića iz penala i sa minimalnim vođstvom otišli na odmor. Ponovo je pet minuta igre trebalo za novi pogodak igrača Podrinja ali ovog puta Mazić je poslao loptu u svoju mrežu pa je rezultat 1:1.

A onda samo u tri minuta domaći rješavaju pitanje pobjednika. U 62. mnutu pogađa Jahić a tri minuta kasnije Stevanović postiže svoj drugi pogodak na utakmici.

Slavija je sada skliznula za jednu poziciju i šesta je na tabeli sa 52 boda, Podrinje je i dalje na dnu sa 28 osvojenih bodova.

Podrinje: Šito, Mazić,Lakota, Božić, Alić, Nikolić, Jahić, Vukićević, Jovičić, Đurić, Stevanović

Slavija: Sirćo, Vučinić, Đerić, Popović, Gojković, Dabić, Bjeloš, Bogučanin, Čvoro, Asentić, Tomić (u finišu šansu dobili i omladinci Jevtović, Aškraba,Pekić i Stjepić)