Odbojkašice Glasinca prekinule su seriju od osam uzastopnih poraza i savladale danas ekipu Drine iz Zvornika rezultatom 3:1.

Želja da se klub zaustavi na putu ka ambisu i selidbu u niži rang dala je motiv Sokočankama koje su dobile prvi set 25:15. Gošće se u drugom setu vraćaju i za nijansu su bolje (25:27) što je dovelo do izjednačenja rezultata. Naredna dva seta su pripala Glasincu 25:21 i 25:16.

Sokočanke se nalaze na desetoj poziciji tabele Prve lige Republike Srpske sa skorom 6-13 i 20 osvojenih bodova.

Glasinac će u dva naredna kola gostovati, prvo u Foči gdje će odmjeriti snage sa Maglićem, zatim ide na megdan Leotaru u Trebinju. U posljednjem kolu će na Sokocu dočekati ekipu Radnika iz Bijeljine.