Da, ljuti smo na odbojkašice Slavije. Ne zbog same serije od pet poraza, to je sport i dešava se, već zbog kvaliteta koji posjeduju ali nikako da na parketu to pokažu. Ne računamo trenutke dominacije koji traju jedan set, i onda po običaju dolazi do gašenja.

U subotu (16:00) u novu dvoranu stiže Bratunac. Sokolice su dva boda iznad rivala koji ima i utakmicu manje. U jesenjem dijelu prvenstva savladale su ih naše djevojke na gostovanju, i to bez izgubljenog seta.

Znamo i proslaviti, zar ne

Imperativ pobjede nameće se, kako zbog pozicije na tabeli (a realno je Slavija trebala biti u vrhu), tako i zbog probijanja psihološke barijere. Vjerujemo da Milana, Gala, Ana, Maja, Tatjana i ostale Sokolice znaju, mogu i žele. Našu podršku imaju, hoćemo pobjedu isto koliko i one. Dobro, mi ćemo zbog navike ponijeti malo vode i kocku šećera. Šalu na stranu, idemo na tri boda.