Šta reći, kakvu poruku poslati, kome? Glasinac razbio goste iz Pilice na Bari uz četiri gola Neđa Šuke.

FK Glasinac – FK Budućnost 8:1 (3:0)

Dva gola Šuke u prvom poluvremenu za samo dva minuta (’10, ’11), te jedan pogodak Mladena Vitomira (’39) riješili su pitanje pobjednika.

U nastavku još šest golova, pet u mreži gostujuće ekipe. Šuka kompletira het-trik nakon dva minuta nastavka igre. Siniša Škobo povisuje rezultat na 5:0 u 52. minutu, a onda slijedi nokaut u samo pet minuta. Igrao se 64. minut kada Šuka postiže i četvrti pogodak na meču, da bi omladinci Stefan Radonja (’66) i Luka Novosel (’69) defnitivno potopili goste. Zs utjehu, Budućnost je postigla pogodak u 80. minutu, strijelac je bio Vlado Ivanović.

Glasinac: Krunić, Vuković, Pajević, Deurić, Vitomir, Škobo, Šuka, Lizdek, Vujičić, Lončarević, Pejanović (igrali su još Marić, Kapović, S. Novosel, L. Novosel i Radonja)

Budućnost: Radić, Savić, Marković, Lukić, Ristić, Lazarević, Radić, Josipović, Ivanović, Milovanović, Krezović