Rukometaši Glasinca odigrali su najbolju gostujuću utakmicu do sada, imali i vođstvo ali na kraju dva boda ipak ostaju u Višegradu.

RK Višegrad – RK Glasinac 28:24 (11:14)

Nisu uspjeli Sokočani zadržati prednost iz prvog poluvremena iako su pružili jak otpor domaćoj ekipi koju su predvodili Racković sa 8 i Bojović sa 7 pogodaka. Prelomni momenat meča je bio u 54. minutu kod rezultata 22:23 kada Višegrad pojačava tempo i meč okreće u svom pravcu. U redovima Glasinca I. Boljanić je odigrao još jedan golgeterski inspirisan meč postigavši 10 pogodaka.

RK Višegrad: Lakić, D. Racković 1, Teletina, Šekarić 2, Marić, Aleksić, L. Racković 4, Tanasković, Đ. Racković 8, G. Đurić, Bošković 4, S. Đurić 2, Andrić, Baranac, Bojović 7, Pecikoza

RK Glasinac: I. Boljanić 10, Đerić 1, Radović 4, Grujičić, Vasiljević, Mihajlović 2, Kovačević, M. Boljanić 3, Bartula 2, Vitomir 1, Šulić, Kosorić 1