Famos – Guber 5:1 (2:1)

Šteta što ne igramo kladionicu jer smo u najavi meča pogodili: oba daju gol i tri plus.

Već u drugom minutu gosti stižu do gola kada je poslije centaršuta Smajlović bio najviši u skoku. Drinjak je pokraj klupe stajao u stilu „probudi me, ovo je neki ružan san” pa je naredio ofanzivu.

A ona se isplatila vrlo brzo kada je Demirović srušen u kaznenom prostoru, sam je preuzeo odgovornost i pogodio sa kreča za 1:1. Igrao se 14. minut.

U 18. minutu preokret: Blažić je maestralno primio loptu, izgradio poziciju za šut i pogodio mrežu.

I drugom poluvremenu nastavio je Blažić da poentira. Poslije centaršuta Tešanovića u padu uspjeva glavom da sprovede loptu u mrežu. Minut 59.

U finišu opet isti tandem: Tešanović pronalazi Blažića koji postiže het trik.

Nedugo zatim svoj drugi pogodak na meču postiže Demirović nakon asistencije Kokota i postavlja konačan rezultat 5:1.

Treba dodati da se poslije dužeg odsustva zbog povrede na zeleni teren se vratio Slobodan Elez.