Slavija – Sutjeska 3:1 (2:0)

Nisu svi gledoci ni prošli pored redara Popa i Zoke a Slavija je povela. U 54. sekundi meča dosuđen je jedanaesterac poslije starta nad Bjelošem. Sam je preuzeo odgovornost i pogodio u 3. minutu.

U osmom je već 2:0 i opet je Bjeloš taj koji je poslao loptu u mrežu.

Nastavili su plavo-bijeli sa napadima i imali nekoliko povoljnih šansi ali promjene rezultata do odmora niije bilo.

U nastavku gosti pokušavaju smanjiti zaostatak ali Slavija je ta koja postiže pogodak. U 65. minutu dosuđen je penal a Bjeloš postiže het trik na meču.

Fočaci ipak postižu gol, Zečević je u 71. minutu naletio na odbijenu loptu i savladao Nedžibovića.

Ove sezone Slavija i Sutjeska su odigrali dva meča. U Kupu Srpske Fočaci su u Istočnom Sarajevu slavili 2:1 a u prvenstvenom duelu u Foči bili bolji 4:0. Naplata je stigla danas.