Mladost R. – Glasinac 4:3 (2:2)

Juče je odigrana zaostala utakmica 24. kola Druge lige Republike Srpske, Grupa Istok, u kojoj je Madost poslije preokreta savladala Glasinac.

Kada su Radonja u 9. i 11. minutu postigli golove za 0:2 djelovalo je da slijedi potop posljednjeplasiranoj Mladosti.
Međutim, dva minuta kasnije Lukić smanjuje zaostatak. U 21. rezultat je 2:2 a strijelac je Obradović.

Slijedi zatišje da bi u 51. minutu Rogatičani poveli golom Miličevića. Osam minuta kasnije gosti izjednačavaju a mrežu pogađa Vuković. Novo vođstvo za Mladost (ispostaviće se i za konačan rezultat) donosi Lukić svojim drugim golom na utakmici.

Meč je sudio naš sugrađanin Nemanja Jovičić.

Glasinac je na sedmoj poziciji tabele sa 37 bodova i u narednom kolu gostuje Jedinstvu u Brodcu, dok je Mladost na začelju sa 23 boda.